O co jde

Čajové Bedýnky jsou "překvapivě" bedýnky s čajem ;) Když je budeš odebírat, na začátku každýho ročního období Ti jedna dorazí. Bude v ní 5 balíčků s výtečným sypaným čajem, který jsem předvybrala s předními čajoznalci a následně "otestovala" na běžných smrtelnících. Jak infografika napovídá, součástí bedýnky bude příběh ke každému čaji, návod na jeho přípravu a taktéž překvapení, který nebude spočívat jen v tom, že do poslední chvíle nebudeš tušit, jaký čaj Ti dorazí, ale bude tam navíc i malý dárek.

 • výběr čajů z celého světa
 • Vánoce 4× do roka
 • příběh každého čaje
 • překvapení
 • čajové bedýnky

Nastínění obsahu bedýnek

V každé bedýnce bude 5 sypaných čajů, popřípadě "nečajů". Ještě konkrétněji to najdeš v Obsahu bedýnek z minula.

 • 1x 80-100g balení čaje na denní popíjení
 • 1x 40-60g balení fajnového čaje
 • 1x 40-60g nečaje = zajímavá, ne až tak tradiční bylinka / vybraná směs bylinek / bylinek s ovocem … - zde nechci specifikovat množství, protože některý bylinky jsou tak lehký a načechraný, že by 50g zabralo celou bedýnku - takže řekněme 30-50g a pokud půjde o bylinku hóooodně načechranou, tak prostě míň, ale plný pytlík.
 • 1x divoká karta = tímto způsobem si nechávám prostor pro to, aby každá Čajová Bedýnka byla vyvážená a pestrá - ať už co se týče chuti čaje, jeho "barvy", aby čaje v bedýnce byly jak lehčí, tak silnější … prostě se nechci limitovat nastavením kategorie, aby se nestalo, že narazím na nějakou zajímavost, která bohužel nezapadne do předem dané osnovy, a tak ji do bedýnek nebudu moct dát.
 • 1x 10-20g top čajové lahůdky

Dárek k odběru bedýnek na 4 roční období

Pokud budeš odebírat Bedýnky na všechny 4 roční období, tak Tě jako poděkování nemine další překvápko. Aktuálně to je to krásné jemné sítko z vydlabané tykve, který vidíš na fotce dole, v hodnotě cca 200,- Kč. Je tak jemné, že zachytí i ten nejjemnější čaj. Tento dárek měním minimálně 1x za rok. A obdržíš ho až ve druhé bedýnce, protože pokud by se nááááááááhodou stalo, že by sis to s dlouhodobým odběrem bedýnek rozmyslel, tak ho můžeš po první obdržené bedýnce zrušit a to by sis ten dárek samozřejmě nezasloužil ;).

Možnost zrušit odběr bedýnek po první bedýnce

Jak jsem již naznačila výše, pokud objednáš odběr Čajových Bedýnek na 4 roční období a z nějakých důvodů nebudeš spokojen, můžeš odběr po první bedýnce zrušit. V tom případě Ti bude vrácena částka ponížená o hodnotu Čajové Bedýnky na zkoušku, tj. o 669,- Kč.

Čajové Bedýnky jsou skvělým dárkem

V Daruj bedýnky najdeš, jak postupovat, pokud chceš někomu Čajové Bedýnky darovat. Určitě se Ti bude hodit náš Dárkový poukaz.

Limitované edice

Sem tam taky vyjedu s nějakou limitovanou edicí, ať s plecháčky nejen na Valentýna nebo v létě nějakou sadu na ice tea. Tak mrkni a třeba se Ti zalíbí.

Jak jsou čaje vybírány

Čaje jsou vybírány s ohledem na roční období. V létě to budou více čaje lehčí a osvěžující, v zimě spíše na zahřátí. Taktéž beru ohled na to, kdy se čaj sklidil, abych Ti nabídla ten nejčerstvější čaj u druhů, kde je čerstvost obzvlášť důležitá. Čaje vybírám jak sama, tak s pomocí všech možných čajových odborníků a následně je "testuji" na obyčejných smrtelnících.

Podpoříš handicapované sportovce

Z každého sáčku jde 1 Kč na Nadaci Jedličkova ústavu pro handicapované sportovce Sportovního clubu JÚ, tedy 5 Kč z každé bedýnky. Oni totiž fakt nejsou žádní čajíčkové, stejně tak jako čaje z Čajových Bedýnek. Více si můžeš přečíst tady.

Snad všechny Tvé další ošemetné otázky jsou zodpovězeny ve FAQ.

 • Jemné čajové sítko z vydlabané tykve jako dárek k Čajovým Bedýnkám
 • Plnění Čajových Bedýnek
 • V Čajové Bedýnce je 5 výborných sypaných čajů z různých koutů světa