Čajové nádobíčko

Čajové nádobí, do kterého jsem se zamilovala. Nejde teda o takovou tu čajovou klasiku, co obvykle mívají v čajových obchodech, ale je prostě stylový, cool, retro, vintage …. nebo jak se tomu říká a třeba i nějaké sběratelské kousky. Najdeš zde čajové konvice, šálky a hrnky, rychlovarné konvice, čajníky, termohrnky, nádoby na domácí ice tea, různé čajové nářadí a jiné vychytávky a třeba i mezinárodní čajovou klasiku, jako samovar nebo nádobí na přípravu marockého čaje ….. Tak mrkni na moje tipy, ať čaje z Čajových Bedýnek připravuješ v něčem stylovým ;)

Často brouzdám internetem a hledám nějaké zajímavé čajové nádobí. Jenže všechno si to koupit nemůžu, to dá rozum …. ale tak když už to objevím, tak proč se o nějaký ty povedený úlovky nepodělit, že?

Takže mrkni do jednotlivých kategorií níže. Ty odkazy, kde je koupit, se vztahují k fotkám pod nimi a jsou (nebo měly by být he he :) ) ve stejném pořadí.

Jo a budu to tu s nepravidelnou pravidelností aktualizovat, tak občas mrkni, co je novýho nebo se přihlaš k odběru Občasníku Čajových Bedýnek a tam Ti to připomenu.