Termíny rozesílání

Objednávky jsou vyřizovány obvykle 2x týdně dle sezóny a množství objednávek. Podrobnosti níže.

Čajové Bedýnky

Aktuálně rozesíláme Letní Čajové Bedýnky.

Pokud si předplatíš více ročních období, tak první Čajová Bedýnka je odeslána do týdne po objednání. Ostatní pak s prvním dnem nového ročního období. V zimě o něco dříve. To kvůli Vánocům ;).

Mrkni také na dárková balení sypaných čajů nebo si vyber libovolné sypané čaje z různých koutů světa dle svého gusta v eshopu.

Termíny rozesílání Čajových Bedýnek i čajů bez bedýnky

  • září - červen - 2x týdně (pondělí, čtvrtek)
  • červenec - 1x týdně (středa)
  • srpen - neodesíláme (v Dílně u Krejčíků, kde Čajové Bedýnky balí mají celozávodní volno, aby načerpali sílu na náročnou předvánoční sezónu)

Ostatní dny se v chráněné dílně soustředí na jiné zakázky, například šijí Českou síťovku.

Doprava

Posílám přes Zásilkovnu (69,- Kč) a kurýra na adresu, kterou zadáš (109,- Kč). Ceny platí pro Českou republiku. Na Slovensko je to o 20-30,- Kč více.

Platba a faktura

Platba je možná přes online platební bránu - kartou nebo převodem, samozřejmě bez poplatku. Na dobírku bohužel neposílám. Dle statistik se vrací až 40% zásilek zaslaných na dobírku a na to fakt nemám čas, peníze, ani náladu :D. Tak pardón a díky za pochopení.

Faktura chodí pouze elektronicky a to na e-mail objednávajícího. Takže se nemusíš bát, že by faktura dorazila někomu, koho jsi chtěl čaji z Čajových Bedýnek obdarovat.