Termíny rozesílání

Objednané čaje nebo první Čajovou Bedýnku zasílám další týden po objednání a obdržení platby. Ostatní pak s prvním dnem nového ročního období. V zimě o něco dříve. To kvůli Vánocům ;).

Aktuální Čajové Bedýnky

Aktuálně rozesílám Letní Čajové Bedýnky.

Mrkni také na Limitované Edice nebo si vyber čaj dle svého gusta.

Jinak pokud ještě pamatuješ dobu, kdy jsem posílala bedýnky jen 4x do roka a jen pro ty, co stihli uzávěrku objednávek, tak tato doba už je s příchodem roku 2018 ta tam ;).

Doprava

Posílám přes Zásilkovnu, DPD či Českou poštu.

Platba

Platba je možná přes online platební bránu - kartou nebo převodem. Na dobírku bohužel neposílám. Dle statistik se vrací až 40% zásilek zaslaných na dobírku a na to fakt nemám ani čas, ani peníze, ani náladu :D. Tak pardón a díky za pochopení.

Termín rozesílání

Objednávky jsou expedovány 1x týdně. Čajové Bedýnky balí a expeduje chráněná dílna Fokus Mělník. Rozesílací den je nejčastěji v pondělí, kdy odejdou všechny objednávky, které přišly do nedělní půlnoci. Pokud je zakázek hodně, tak se odesílají v úterý. Ostatní dny se v chráněné dílně soustředí na jiné zakázky, například šijí Českou síťovku. Děkujeme za pochopení.

Pozor, prázdniny

Od 12.8. do 1.9.2019 mají v chráněné dílně hromadné prázdniny, kdy všichni zaměstnanci budou čerpat energii na náročnou předvánoční sezónu. Objednávky došlé do 8.8. budou vyřízeny 9.8. a ty, které dojdou po tomto datu až 2.9., tak se radši včas zazásob.