Spolupráce

Většina Bedýnkářů má několik společných vlastností. Čajové Bedýnky v nich své členy rády podpoří a to třeba právě s Tebou.

Bedýnkáři mají rádi překvapení

Jedno překvapení spočívá v tom, že do obdržení Čajové Bedýnky Bedýnkář nemá potuchy, jaké čaje jsem mu vybrala. A to druhé je drobný dárek, který je v každé bedýnce jako pozornost. Tento dárek vůbec nemusí souviset s čajem, ale třeba jen s ročním obdobím ve kterém bedýnka dorazí a musí jít o poctivý zajímavý produkt. Chtěl bys do Čajových Bedýnek takový dárek poskytnout a tím pádem o sobě dát vědět všem Bedýnkářům, ozvi se.

Bedýnkáři jsou hraví

Takže jim dle možností připravuji různé soutěže pod hlavičkou #nejsemzadnycajicek. A aby je soutěžení ještě více bavilo, soutěží se o zajímavé ceny, které více či méně souvisí s čajem a jeho přípravou. Chtěl bys takový dárek do Čajových Bedýnek poskytnout a tím pádem o sobě dát vědět všem Bedýnkářům, ozvi se.

Bedýnkáři se rádi potkávají

Takže pokud třeba víš o nějaký vypečený akcičce, kde bych mohla udělat ochutnávku čajů nebo třeba dorazit s Čajobarem, dej vědět. Jen podotýkám, že teď je to časově dost omezený, protože jsem velkou část roku v Indii.

Bedýnkáři jsou otevření

A já také. Takže pokud jsi třeba food / lifestyle / health či jiný blogger či YouTuber nebo máš nějaký nápad, jak Čajové Bedýnky zviditelnit (ne, opravdu nemám na mysli kampaň od reklamní agentury za mega ranec, ale díky :) ), tak se mi ozvi a třeba se domluvíme.

Partnerství na akcích či sponzoring

Na plesy do tomboly Čajové Bedýnky nedávám. Mám několik projektů, které podporuji a kam případně poskytuji Čajové Bedýnky zdarma a i když #nejsemzadnycajicek, tak řešit více bohužel není v mých silách a ani na žádosti tohoto typu odpovídat. Díky za pochopení.

Související články

Příběh o tom, proč jsem se rozhodla podporovat handicapované sportovce z Jedličkova ústavu - článek zde