Kontaktní údaje

Pokud máš něco na srdci, ráda si to vyslechnu. Pardon, že tu není telefonní číslo. Není to proto, že bych byla nějaký gangster, který se před Tebou skrývá, ale tak nějak necítím, že by to bylo nutný a taky je celkem fajn občas nerušeně tvořit a vymýšlet blbinky. A co si budem povídat, na čajovou plantáž v horách v Číně by ses mi stejně nedovolal. Třeba mě to časem přesvědčí o opaku, tak až si vydělám na telefonistku, tak sem to číslo třeba i dám :).

Každopádně zatím se zkus spokojit s tímhle formulářem. Maily kontroluju pravidelně a snad pochopíš, že přednostně odpovídám na věci, který nejsou zodpovězeny ve FAQ či zjednodušených Obchodních podmínkách (o Obsahu bedýnek či O co jde ani nemluvě ;) ).

Takže pro jistotou:

  • Ne, není možné si vybrat obsah Čajové Bedýnky (pokud se nejedná o větší zakázku pro firemní zákazníky)
  • Rozesílám každý týden na začátku týdne.
  • Na Slovensko už posílám.
  • Na plesy do tomboly Čajové Bedýnky nedávám. Mám několik projektů, které podporuji a kam případně poskytuji Čajové Bedýnky zdarma a i když #nejsemzadnycajicek, tak řešit více bohužel není v mých silách. Díky za pochopení.

No a taky čím jsou Čajové Bedýnky populárnější, tím mi chodí víc a víc různých nabídek, často zajímavých. Za všechny děkuji. Každopádně tím, že projekt furt řídím sama, tak odpovídat na ně je celkem časově náročný, takže pardon, ale doby inzerátů s dodatkem: "odpovím všem", už jsou dávno pryč :D Takže se předem omlouvám, ale odpovím jen těm, které jsou pro mě v danou chvíli aktuální.

Tady jeden formální kontakt:

Bohuslava Kosová
Pivovarská 3183
276 01 Mělník
IČ: 01888617

Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku Mělník.

Kontaktní formulář