Kontaktní údaje

Kontaktní formulář

Vzhledem k tomu, že často cestuji mimo EU (eshop pak řídím na dálku) a také proto, že vše, kromě balení a expedice zásilek dělám sama, je pro mě důležité mít nerušenou chvíli na práci. Například abych mohla v klidu udělat DPH či daňová přiznání, psát různé čajové recepty atd. …, tak telefon mám velmi často vypnutý. Ono jen takové zvednutí českého telefonu v Indii by mě vyšlo na 50,- Kč :D, navíc díky časovým posunům by mi to drnčelo třeba v 10 večer … no a když by mi někdo volal a já dělala daňové přiznání, tak pak udělám nějakou chybu a mám berňák na krku … Proto bych moc ocenila kontakt výhradně přes tento kontaktní formulář, případně na info(zavináč)cajovebedynky.cz (neuvádím záměrně se zavináčem kvůli robotům a následnému spamování) nebo mě kontaktuj přes zprávu na sociálních sítíFacebookaInstagram. Na tyto zprávy pravidelně odpovídám. Ze zákona tu však nějaký telefon mít musím, tak schválně uvádím ten indický (+917378658779), abych Tě odradila (z výše uvedených důvodů) mě na něj kontaktovat. Píšu to takto na rovinu - mám ho tu uvedený, ale reagovat na něj budu víc než výjimečně. Moc děkuji za pochopení. Díky čaj :)

P.S. Přednostně odpovídám na věci, který nejsou zodpovězeny ve FAQ či zjednodušených Obchodních podmínkách (o Obsahu bedýnek či O co jde ani nemluvě ;) ).

Takže pro jistotou:

  • Obsah Čajových Bedýnkách je daný, nemůžeš ho ovlivnit (pokud se nejedná o větší zakázku pro firemní zákazníky).
  • Pokud nechceš bedýnku s překvapením, objednej si libovolné čaje tady.
  • Rozesíláme pondělky a čtvrtky, pokud v Termínech rozesílání není uvedeno jinak.
  • Zasíláme pouze do Česka a na Slovensko. Do jiných zemí ne.
  • Na plesy do tomboly Čajové Bedýnky nedávám. Mám několik projektů, které podporuji a kam případně poskytuji Čajové Bedýnky zdarma a i když #nejsemzadnycajicek, tak řešit více bohužel není v mých silách. Díky za pochopení.

No a taky čím jsou Čajové Bedýnky populárnější, tím mi chodí víc a víc různých nabídek, často zajímavých. Za všechny děkuji. Každopádně tím, že projekt furt řídím sama, tak odpovídat na ně je celkem časově náročný, takže pardon, ale doby inzerátů s dodatkem: "odpovím všem", už jsou dávno pryč :D Takže se předem omlouvám, ale odpovím jen těm, které jsou pro mě v danou chvíli aktuální.

Tady jeden formální kontakt:

Bohuslava Bořková
Pivovarská 3183
276 01 Mělník
IČO: 01888617, DIČ: CZ7662160011

Podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku Mělník.