Čajové cesty, výpravy a výlety

Jedním z nejlepších balzámů na duši na mých cestách byly vždy čajové zahrady (teda kromě oceánu samozřejmě!!!) ;). Rozprostírají se obvykle v nádherné kopcovité krajině s příjemným klima, s věčně usměvavými sběračkami čaje a hlavně ten klid a neuvěřitelně osvěžující zeleň všude kolem!!!! To se nedá popsat, to se musí vidět. A nejen vidět, ale hlavně zažít. Mrkni na přehled výletů do různých (nejen) asijských zemí, kde je návštěva čajových zahrad a čajových továrniček součástí cesty nebo kde je dokonce čaj tím hlavním bodem programu. Vyber si a vyraž, stojí to za to!

Většina výletů je pořádána cestovkou, na který jsem slyšela jen ty nejlepší reference, a která se snaží zprostředkovat svým zákazníkům co nejautentičtější zážitek z dané země.

Ve většině z těch zemí jsem byla a všechny jsem si zamilovala. S organizací těchto cest však nemám nic společnýho. Jen jsem se snažila dle nejlepšího vědomí a svědomí vybrat ty výlety, kde mi přijde program hodně zajímavý a pestrý a kde jeho součástí je, ať už větší či menší mírou, i nějaká část co souvisí s čajem.

Takže pokud na výlet vyrazíš a budeš móoooc spokojenej (což doufám), tak se budu těšit na děkovný pohled :D no a kdybys náhodou v hotýlku natrefil na švába, tak mně si nestěžuj prosím! Ha ha ha ;)