Brazílie Fazenda Bela vista - espresso

Výběrová brazilská káva na espresso s tóny hořké čokolády, lískových ořechů a kakaových nibsů. Metoda zpracování - naturální a anaerobní fermentace.

Kategorie
Dostupnost:Zboží je momentálně nedostupné.
Vzorky kávy nezasíláme. Expedice cca za týden.
Brazílie Fazenda Bela vista - espresso

Brazílie Fazenda Bela Vista

  • Brazílie Fazenda Bela Vista pochází z rodinné farmy ležící v nadmořské výšce 1050 metrů v oblasti Sul de Minas v brazilském státě Minas Gerais. Na tisíci hektarech zde rodina Lima Reis již 110 let pěstuje několik odrůd. Tato káva je z odrůdy Red Catuaí a mimořádné na ní je, že byla zpracována dvěma různými metodami. Ze 40 % naturální, sušená 7 dní na betonových patiích, dalších 60 % prošlo anaerobní fermentací v pytlích. Závěrečné dosušení proběhlo společně, aby vznikla krásně vyvážená kompozice.
  • Ucítíš v ní tóny hořké čokolády, lískových oříšků a kakaových nibsů. Nejlépe si ji vychutnáš jako voňavé espresso (moka konvička, domácí kávovar, páka). Skvěle se hodí i na vánoční stůl.

Region

  • Sul de Minas

Nadmořská výška

  • 1050 m

Odrůda

  • Red Catuaí

Zpracování

  • 40% naturální, 60% anaerobní fermentace

Fotka je částečně ilustrační - respektive obal je s tímto obrázkem, který vidíš na fotce, ale možná je na fotce text "na filtr" a tento model je přitom na espresso. Tedy hlavní obrázek (zvířátko, příroda) sedí, sedí i země původu, ale co se oblasti, doporučeného způsobu přípravy a chuťových tónů týče, u toho se řiď popisem zde na eshopu.