Když dělám chytrou :D .... aneb prolítlo v médiích

Nemůžu věřit tomu, že se prostě jen tak ozývaj lidi z médií, že by něco o napsali o startupu Čajové Bedýnky a nedejbože o takovým trdlu jako jsem já :D

Nebo třeba různí fajn bloggeři mi pošlou jen tak mimochodem (jakože pro info) příspěvek, kde Čajové Bedýnky zmínili, protože se jim projekt prostě líbí. Mám velkou radost a jsem ráda, že vás projekt baví, protože mě baví taky a moc a když vidím, že nejsem jediná, tak pak ještě víc. Díky!

Tištěná média

 • Magazín Listí č. 14 - léto 2022 - časopis Asociace společenské zodpovědnosti
 • Magazín Listí č. 13 - zima 2021 - časopis Asociace společenské zodpovědnosti
 • Ego (příloha HN) květen 2019
 • Můj svět 8/2018
 • Katka křížovky 5/2018
 • Elle 4/2018

Darujeme české Vánoce

Rok 2020 byl takový specifický rok po všech stránkách. Jsou věci, se kterými v dané situaci nic nenaděláme a pak jsou ty, které alespoň malinko ovlivnit můžeme. A to například kde nakoupíme vánoční dárky pro své blízké. A tak moc šikovné holky, Hanka z Tuláčkova světa a Jana z Vesnické dobroty, založily projekt Darujeme české Vánoce, právě na podporu českých firmiček a tvůrců. Mrkněte k nim na web, kde doporučují různé dárky, mezi kterými si jistě vyberete. A pokud byste náhodou narazili na článek "Dejte letos dárek - čaje s vůní dálek", tak hádejte o kom je? Díky moc holkám za tento projekt a všem, kteří k letošním Vánocům přistoupí počesku :) #darujemeceskevanoce

Hedvábná stezka

Aneb jak se stát digitálním nomádem s eshopem? Jde to! Více se dočteš tady.

Podnikavá žena

Podnikavá … jo to já jsem … teď už. Ale vždycky to tak nebylo. Alespoň co se týče toho soukromého podnikání. Více zde.

Starty.cz

Šárka ze Starty.cz náš příjemný rozhovor nazvala "Život na surfu a dva projekty v zádech". Tím druhým projektem je myšlen můj video blog Authentic World Food. Celé video a výňatky z rozhovoru je tady. A co je závěrem? No přeci: "Nemůžeš najít práci, která Ti přesně sedne? Tak si ji vytvoř". ;) Hodně štěstí všem bláznům, kteří se nebojí a taky začli tvořit něco svýho.

Citi-dog.cz se rozepsal o zajímavých formách "předplatného"

Tak tady jsem nic moudrýho neřekla. Nikdo se mě totiž na nic neptal. Prostě se tak jednou ráno probudím a zjistím, že citi-dog.cz doporučoval různé druhy předplatného a hádej co? :) No jasně, že tam byly. Celý článek zde.

Startup měsíce na Elite bloggers

Tak jako jo, nesedim jen v koutě a nečekám, že mě tam najdou, když budu hodná … nebo jak je to v tom jednom českým rčení. Občas kontaktuju nějaké fajn bloggery i já ohledně nějaké mini spolupráce s Čajovými Bedýnkami. Samozřejmě v případě, že je projekt zaujme a čaje jim chutnají. Což jsem udělala i v případě Nikči, která je pod křídly Elite bloggers. Byla jsem nadšená, když reakce byla kladná. Ovšem to, že team Elite bloggers projekt nadchne natolik, že Čajové Bedýnky vyhlásí startupem měsíce, to jsem nečekala. Jsem nejvíc nadšená, skáču radostí, je to pro mě velká čest a děkuju děkuju děkujuuuu! Celý rozhovor je tady.

Inteligentní žena

To se takhle na jedný kalbě potkám s jednou holčinou, kecáme co kdo děláme a tak a ona: "Ty jo super, ozvi se, napíšu o Tobě" :D No a tak to vzniklo … Jde o rozhovor hlavně o cestování, zážitcích, surfování a mým dalším projektu Authentic World Food. Ale je tam i zmínka o tom, jak jsem se k Čajovým Bedýnkám vlastně dostala. Celý ho najdeš tady.

Wild Cat

Jde o sportovní portál pro holky, takže je to hlavně o surfování a cestování. Nabíhá jim to teda děsně pomalu, tak musíš vydržet :) A trpělivost to chce i při čtení. Celkem jsem se rozpovídala totiž. No jo no, na cestách toho člověk zažije ;) celý článek

Bloges Robes

Holčiny z Bloges Robes se furt poohlížejí po něčem zajímavým, co by svým fanynkám doporučily. Takže jsem byla nejvíc nadšená, když mezi Top dárky pro holky vybraly před Vánocema i Čajové Bedýnky. Jen bych teda dodala, že Čajové Bedýnky samozřejmě NEJSOU jenom pro holky ;)

Life Style Birdie

Před Vánocema jsem byla s Čajovýma Bedýnkama na Mint marketu. A pár dní na to mi napsala Tereza z Life Style Birdie a poslala mi příspěvek ze svýho blogu, že na Mint marketu byla a sepsala co jí tam nejvíc zaujalo. No a byly tam, byly tam, byly taaaaam. Díky :) celý příspěvek

Sej Roška

No a taky se hezky zmínila svérázná YouTuberka Sej Roška, ale je fakt, že tý jsem se ozvala já. Napsala jsem jí takovej osobitej dopis, poslala bedýnku a zafungovalo to ;)

 • Srílanští sázkaři na koňské dostihy
 • Televizní pojízdné křesílko - na venkově v Indonésii
 • Internetová kavárna ve Vietnamu
 • Čajové Bedýnky v časopise Můj svět č.8/2108
 • Čajové Bedýnky v časopise Katka křížovky č.5/2018
 • Moje super mini "moudro" v Elle 4/2018