Ceylon Ruhuna

Tento černý čaj z národního parku Yala patří k tomu nejlepšímu, co čajový trh nabízí. Výrazný chuť s květinovými a medovými tóny Tě o tom snadno přesvědčí.

Kategorie
Dostupnost:Zboží je momentálně neprodejné.
Ceylon Ruhuna
Novinka

Pokud jsi byl na Srí Lance a nenechal sis ujít jedno z nejnavštěvovanějších safari na tomto ostrově v národním parku Yala, tak bude úplně nejvíc jednoduchý Ti přiblížit, kde se čajová zahrada, Ruhuna, ze které pochází tento hodně povedený cejlonský čaj, nachází. Národnímu parku Yala se totiž říká také Ruhuna, což ve starosinhálštině znamená něco jako “jih ostrova”. Čajová zahrada se rozprostírá v západní části národního parku. Černý čaj z této čajové zahrady patří k tomu nejlepšímu, co cejlonský čajový trh nabízí. Jeho chuť je výrazná s ovocnými a medovými tóny. Pokud jsi zvyklý pít cejlonský černý čaj tradičně “po cejlonsku”, tedy slazený a někdy i s mlékem, zkus prosím udělat výjimku a dát si ho samotný. Dosladit si ho můžeš vždy a třeba uznáš, že nebude třeba.

Příprava:

7 - 9 g na 0,6l vroucí vody, luhuj 3-5 minut

Znáš z Podzimní Čajové Bedýnky 2019.

Chceš vyzkoušet tento fajnový čaj? Za každých 400,- Kč v objednávce si můžeš zvolit libovolný vzorek čaje, za který vůbec, ale vůbec nic nezaplatíš. Hmotnost vzorku je 10 g. Zapamatuj si název a v objednávce ho připiš do příslušné kolonky.

 

 • Huang da cha
  Huang da cha
  Vynikající žlutý čaj, který díky pražení získal aroma připomínající kávu...
  od 160 Kč
  Huang da cha
 • Ceylon Nuwara Eliya
  Ceylon Nuwara Eliya
  Poctivý Cejlon. Intenzivní černý čaj, který znáš z různých pouličních...
  od 109 Kč
  Ceylon Nuwara Eliya
 • Black Dragon
  Black Dragon
  Vynikající černý čaj jemné a přitom plné chuti s příjemnými čokoládovými...
  od 150 Kč
  Black Dragon
 • Snow dragon
  Snow dragon
  Svěží vynikající zelený čaj z čínského Hunanu se slušným podílem...
  od 167 Kč
  Snow dragon