Dražba Čajových Bedýnek na podporu handicapovaných sportovců JÚ

Dražba Jarních Čajových Bedýnek probíhá na Facebooku a Instagramu pod příspěvkem z 9.7. Končí 22.7. a celý výtěžek jde na podporu borců ze sportovního klubu Jedličkova ústavu (dražba již skončila).

Ze všemožných důvodů mi zbylo několik Jarních Čajových Bedýnek. Přesně 5. No a jelikož už jsou dávno v oběhu ty Letní, tak jsem se rozhodla, že když už tak už, takže než dávat slevy aspoň na pokrytí nákladů, tak ty zbylý dám radši na bohulibý účely, tedy na podporu handicapovaných sportovců ze sportovního klubu Jedličkova ústavu. Tyto borce Čajové Bedýnky mimochodem podporují od dubna 2018 pod hlavičkou #nejsemzadnycajicek. Více si o tom můžeš přečíst tady.

Podmínky dražby

 • Na Facebooku nebo Instagramu si můžeš vydražit Jarní Čajovou Bedýnku. Pod příspěvkem zveřejněným 9.7.2018.
 • Platí pouze komentáře pod originálním příspěvkem, nikoli sdíleným, to bych se asi nedohledala ;)
 • Každopádně sdílení se bránit samozřejmě nebudu a předem za něj moc děkuju spolu s borcema z Jedličkova ústavu.
 • Vyvolávací cena je 149,- Kč (cena, za kterou je prodávám je 669,- Kč)
 • Berte na vědomí, že částka, kterou uvedete, je včetně poštovného.
 • Autoři 5ti nejvyšších nabídek (za Facebook i Instagram dohromady) získají (no vlastně si koupí he he) Jarní Čajovou Bedýnku.
 • Celý výtěžek jde na podporu handicapovaných sportovců z Jedličkova ústavu pod hlavičkou #nejsemzadnycajicek.
 • Přihazovat můžeš do půlnoci neděle 22.7.2018 a každý může přihodit kolikrát chce.
 • Pokud by se náhodou stalo, že by bylo mezi top 5ti více komentářů se stejnou částkou, "vyhrává" ten, kdo přihodil dřív.
 • Kdyby Tě zajímalo, co je v Jarní Čajové Bedýnce za čajové dobroty, tak se to dočteš tady.
 • 5ti autorům nejvyšších nabídek se ozvu do 24.7., zašlu podklady k platbě. V případě, že se dotyčný neozve do 7 dnů od kontaktování nebo platba nedorazí do 7 dnů od předání podkladů k platbě, oslovím autora s další nejvyšší nabídkou (a tak pořád dokola, ale doufám, že na to nedojde ;) )

Sportu zdar a ukažte, že nejste žádní čajíčkové ;)

Díky moc! Opravdu!

Výsledky dražby

Dražba již skončila. Celkem jste přihodili na celkovou částku, krásných 7.344,- Kč, která poputuje handicapovaným sportovcům z Jedličkova ústavu pod hlavičkou #nejsemzadnycajicek.

Jako naprosto jste předčili má očekávání a já jsem vám za to úplně nejvíc vděčná a ze srdce všem zúčastněným děkuji.

Ještě více děkuji těm, kteří nabídli jednu z 5ti nejvyšších částek. Tedy Karel Říha (FB), Eva Kosová (FB), Veronika Mošnová (IG), Daša Cimbáliková (FB) a Anna Kišová (IG).

A ještě trochu víc bych chtěla vyzdvihnout jednak mojí maminku, která byla jednou z 5ti účastníků dražby s nejvyšší částkou, ale vzdala se bedýnky ve prospěch jiných potřebných, páč ona má čajů ode mě až až :D a pak teda klobouček Karlovi Říhovi, který zburcoval své kámoše na Facebooku, že když mu přispějí, tak je pozve na čaj a tím se mu podařilo vybrat zhruba polovinu z výše uvedené částky (pokud někdo potřebujete fundrisera, tak vřele doporučuju he he).

Jste úžasní. Největší díky všem ještě jednou, ukázali jste, že ani vy nejste žádní čajíčkové. Částku sportovi z JÚ využijí na účast na mezinárodních hrách v Dubai 2019, odkud je to již jen krůček na Zimní POH v Tokiu. Držme palce.

 • Dražba Jarních Čajových Bedýnek na podporu handicapovaných sportovců z Jedličkova ústavu
 • Jarní Čajová Bedýnka 2018
 • Slaňování zdi Vyšehradu na vozíku na akci Jedličkova ústavu "Prázdniny nanečisto"