Daruj bedýnky

Pokud Ti stále ještě nedošlo, že Čajové Bedýnky jsou skvělý dárek, jak pro Tvýho bráchu, babičku, kámošku nebo třeba pro obchodního partnera, Tvou účetní, bláznivýho kreativce z reklamky ..... tak teď už to víš ;) Navíc je to dárek, kterým se můžeš svým blízkým připomenout 4x do roka. A to se počítá :)

Jak objednat Čajové Bedýnky jako dárek

Prostě si najeď na Odebírej bedýnky a až narazíš na kolonku "dodací adresa je stejná jako fakturační", tak ji zkrátka neodfajfkuješ a vyplníš tam adresu toho, koho chceš obdarovat a my mu na tu adresu budeme bedýnky posílat.

Chceš první bedýnku předat osobně a ostatní nechat posílat přímo obdarovanému?

Ano, i to je možné. Třeba když chceš dát první bedýnku k Vánocům nebo prostě předat osobně k narozkám nebo jen tak a u předání dalších bedýnek už být nepotřebuješ. Takže to uděláš tak, že v objednávkovém formuláři vyplníš na zaslání svou adresu a do poznámky mi napíšeš, že od 2.bedýnky mám zaslat na jinou adresu, kterou uvedeš spolu s telefonem a emailem obdarovaného pro dopravce. A je to.

Limitované edice

Sem tam taky vyjedu s nějakou limitovanou edicí, ať s plecháčky nejen na Valentýna nebo v létě nějakou sadu na ice tea. Tak mrkni a třeba ji také využiješ jako dárek.

Dárkový poukaz

Pokud to máš třeba tak jako já, že taky honíš dárky na poslední chvíli a vidíš, že Čajová Bedýnka prostě v den D Tobě nebo obdarovanému šťastlivci nedorazí (rozesílám 1x týdně další týden od objednání a zaplacení), tak neboj, Dárkový poukaz Čajových Bedýnek Tě ve štychu nenechá. Mrkni sem a no stress baby ;)

Speciální objednávky ve velkém

No a pokud bys chtěl bedýnek opravdu hodně, třeba máš to štěstí, že máš super zaměstnance, kteří si zaslouží nějakou pozornost nebo třeba děláš v reklamce a chceš před Vánocema obdarovat všechny ty Branďáky a jiný pracanty z marketingu a to i přes to, že se Ti z jejichž požadavků celý rok ježily vlasy na hlavě … mrkni na Dárky pro firmy a pak mě Kontaktuj. Těším se.

  • Taky si napiš Ježíškovi o ten nejlepší dárek, Čajové Bedýnky, to je přeci jasný ;)
  • Čajové Bedýnky - ten nej dárek ne asi ;)
  • Koláče Pu erhu v nádherném originálním balení, Čajové Bedýnky (photo credit Pixabay, author unknown)