Čajová Bedýnka zdarma a jiné akce

Tak takhle vypečené akcičky už tu dlouho nebyly a nejspíš ani dlouho nebudou, tak jich radši využij ;)

No nebudu chodit kolem horký kaše. Prostě jsem chtěla pobýt nějakou dobu v Portugalsku a surfovat a na rozesílání Čajových Bedýnek jsem si domluvila jednu firmu, které jsem připravila velkou zásobu a oni je za mě rozesílali / rozesílají. No a protože jsem chtěla mít jistotu, že nedojdou dřív, než řeknu borůvkový koláč a já nebudu muset po týdnu pošupajdit domů, tak jsem tu zásobu udělala opravdu VELKOU :D.

Jenže kdo mohl tušit, že od začátku dubna tady bude v podstatě léto? :D No a jelikož né každý pije X šálků horkýho čaje denně i ve vedru, jako já … no prostě ještě nějaký mám a Letní Čajové Bedýnky buší na dveře, tak pokud ještě nemáte ty Jarní (kde jsou čaje, které se na léto také skvěle hodí a z většiny z nich bude i skvělé ice tea) nebo jste si Jarní Čajovou Bedýnku tak zamilovali, že chcete ještě jednu, tak zde jsou 3 akce, které platí do 7.6. (od 29.5.) nebo do vyprodání zásob (budu informovat na Facebooku a Instagramu), podle toho co nastane dřív.

Takže:

Čajová Bedýnka zdarma - respektive 5 bedýnek za cenu 4

Jinými slovy pokud začneš do 7.6. odebírat Čajové Bedýnky na 4 roční období, dostaneš jich postupně celkem 5 (podotýkám, že každou jinou ;) ) a to za cenu 4. No neber to ;).

Tykvové sítko jako dárek k bedýnkám na 2 roční období

Toto tykvové sítko posílám normálně těm, kteří odebírají Čajové Bedýnky na 4 roční období. Nyní nejbližších pár dnů stačí 2 ;) Pošlu s Letní Čajovou Bedýnkou.

Slevový kód na jednu Čajovou Bedýnku

Chceš-li slevový kód ve výši 50,- Kč na jednu Čajovou Bedýnku, tak si o něj napiš sem nebo do zpráv na Facebooku a Instagramu.

Příště už tak velký oči mít nebudu ;) Tak akcí radši využij nyní ;)

P.S. A ano, i z těchto zvýhodněných Čajových Bedýnek jde pár kaček na handicapované sportovce z Jedličkova ústavu, kteří rozhodně nejsou žádní čajíčkové. Podrobnosti si můžeš přečíst tady.

  • Čajová Bedýnka nyní zdarma
  • Tykvové čajové sítko
  • Bohunka z Čajových Bedýnek v Portugalsku